Chemtrails – smutná a utajovaná pravda


zdravaplaneta asked:

Chemtrails je smutnou realitou dnešního světa. Probíhá bakteriologický ůtok, na celé lidstvo. Pomoci chemických a bakteriologických prostředků, je také upravována lidská DNA. Klimaticko - tektonické zbraně, jsou připraveny k použití. Jak dlouho ještě budeme dělat, že nic nevidíme a že se nás to netýká? Už nyní každému z nás, začíná jít o zdraví a možná io život. I napomáhání a utajování trestného činu, je trestným činem. Je mnoho lidí, kteří k tomu mohou veřejně hodně říci. Jde jim jen o teplé místečko a nebo nemají dostatek odvahy či svědomí? Kdo ví?

24 comments:

 1. zdravaplaneta

  Znám to slovo. To je tento komentář, pramenící z neznalosti. Filmů a snímků na téma chemtrails jsou tisíce, stejně jako studií a že to neznáte, je vaše chyba. Nejdřív si o tom něco prostudujte a potom teprve pište komentáře. Nikoliv naopak.

 2. vintason

  sakryš, když je to tak veřejně známé, už vidím že by se době technologíí HQ videí v přístrojích velkých jako pěst nenatočil žádný záznam, oh jaká to nechtěná smůla že? Znáte slovo HOAX? :)

 3. vintason

  ehm proč by se zabíjela planeta tak pomalu? žeby to mělo účinej jen na člověka a zvíře ne? člověk většinu svýho života stráví bud v práci nebo doma, venku se pohybujeme jen když jdem do práce, se sportem a ve volných chvílích, dost hloupá úvaha, že to působí tak jak je ve videu a jiných informačních kanálech uvedeno. Podobný hoax jako to, že konec světa se odvracuje, přecházíme do další dimenze a podobné ptákoviny, mějte se a ušetřete mě odpovědi, že je to moje věc :)

 4. zdravaplaneta

  No je to vaše věc. Býval jsem pilot i parašutista a učil jsem se různé věci co s tím souvisí. Věřte mě, že to z normálním provozem nemá nic společného. Hezký večer.

 5. Jemnemihomni

  je to sporné, v atmosféře je proudění vzduchu co udává tvar kondezačních stop, dále procento vlhkosti udává za jak dlouho kondenzační stopa zmizí a mimo jiné letadla musí mít určitou přistávací hmotnost, takže občas když mají přebytek paliva tak ho vypustí, aby nebylo těžké…. nicméně ty projekty jsou dost možné, ale ve videu neni žádný pádný důkaz, abych o existenci chemtrails vážně uvažoval….

 6. Michal2989

  To je argument podobne vypatlany jako ty od katolíků co mi spamujou email… -.- Víte co, až budete mít nějaký jasný důkaz o tom že se mi do těla opravdu dostává něco co má něco společného s vašími “Chemtrails”, tak se mi ozvěte -.-

 7. Dawe CH

  i kdyby vám to dali na oblohu barevně tak si tupci a slepci budou myslet že to normální :P

 8. Hare Krishna

  Každý den pozoruji oblohu od rána do večera. Říkám Vám, je to genocida. Na mém účtu něco o chemtrails v Ostravě. Bohužel jsme v prdeli, protože to většina lidí vůbec neřeší. Hodně štěstí do dalších let.

 9. zdravaplaneta

  To co říkáte je samozřejmě pravda, Letadlo se musí dostat na přistávací hmotnost. Ale to o čem jsem mluvil bylo, že jsem viděl letadlo které letělo odhadem ve výšce 8 – 10 000 metrů. Dělalo silnou čářu z jednoho konce oblohy na druhý a když ji udělalo přes 2/3 oblohy, tak najednou jako když otočíte vypínačem a čára v podstatě nebyla dál vidět. Byla jen nevýrazná a rychle se rozpouštěla. Ovšem ta předeslá ne. Bylo to divné. Viděl jsem to v průběhu delší doby několikrát. Přeji vám hezkou neděli.

 10. AirlinerDom

  … do tramtárie. Po vzletu se stane nenadála situace kvůli které musí okamžitě přistát. Zdravotní problémy pasažéra, ztráta přetlaku či jiná závažná situace. A co posádka se 120 tunami paliva, díky kterým při přistání mnohonásobně překročí maximální přistávací hmotnost a poškodí letadlo? Prostě to vypustí.

 11. AirlinerDom

  Není. Ve výšce 30,000 stop a 40,000 kde letadla běžně létají, může být o dost jiný tlak, teplota, vítr a podobně. Ale k vašemu argumentu. Teplota, vítr, tlak, případně i vlhkost nejsou po celé obloze stejné. To vše se pak odráží na tvaru a délce kondenzačních čar. Nevím jestli jste někdy slyšel o vypouštění paliva, to je pro média a podobné lidi vždy žně, že mají důkaz o chemtrails a tak. Ale ani omylem. Vemte si že Boeing 747 odstartuje se 120 tunami paliva na dlouhý 12 hodinový let někam …

 12. zdravaplaneta

  Už se mě několikrát stalo když jsem v průběhu několika roků tyto kondenzační čáry pozoroval, že najednou z ničeho nic ta čára skoro zmizela. Jako kdyby jste dělal čáru silno fixou a najednou ji začal dělat slabou tužkou na rýsování. Čára která vede přes půl oblohy a najednou z ničeho nic skončí. To je dost divné.

 13. zdravaplaneta

  Bez prachů to dnes bohužel nejde. Takto je postavený svět. Ale není to ten nejlepší způsob jak zde přebývat. Je to jen o sobectví, bídě a tak. Je to jeden smutný lidský příběh. To práškování je také o bohužel o tom. Jak si vyrobit otroky.

 14. zdravaplaneta

  Sprostá slova nepomohou aby se to přestalo rozprašovat. Je potřeba udělat něco jiného.

 15. Michal2989

  Jděte s tim do p**ele -.- Co to je ku*va za argument ze “kondenzacni cary mizi nejak pomalu” … To tem duchodcum z toho 24hodinoveho cumeni z okna uz tak moc jebe ze je deptá kdyz mizi pomaleji nez normalne ? A to ze najednou jednoho dne je na nebu vice preletu a tim i vice car, to bude asi ku*va tim ze je hezky a lidi jich vidi proste vic ! nebo jsou pod rusnyma koridorama… A ten rozumbrada co se ohani tim ze letadla letaji mimo trasy je taky pekny hnup -.- Skoro pokazde je trat linky jina..

 16. plachman

  Nechápu jak se někdo může ohánět zdravím a to dokonce na celou planetu a přitom řozstřikovat takovýhle svinstvo. No je vidět že se neštítíte ničeho a hlavně prachy, co?

 17. AirlinerDom

  Já bych ty důkazy rád viděl, tak mi je ukažte. A dlouhá kondenzační čára pro mě opravdu neni důkaz.

 18. AirlinerDom

  Já bych chtěl zase poznat lidi, kteří s fenoménem “Chemtrails” přišli. Ti lidé určitě byli vystudovaní a zkušení meteorologové, kteří znají každý meteorologický jev a vědí o atmosféře první poslední. A mimochodem, ukažte mi jasný důkaz o že Chemtrails existují kromě toho, že kondenzační čáry od letadel zůstávají na obloze déle. Nevěřím ničemu, co není podložení patřičnými důkazy.

 19. zdravaplaneta

  Máte pravdu s tou potrefenou ovcí. Ten pán kterého komentujete si myslí, že když udělal vysokou školu a má některé znalosti z meteorologie a nalétal základní výcvik soukromého pilota, že nic nad jeho znalosti není. Nechci se toho pána dotknout, ale i jiní lidé občas mají pravdu. Mnohdy je to naše ego, které brání zdravému úsudku. Mnohokrát díky němu spoustu věcí nevidíme. A mnoho lidí s tím má problém. Celý život se učím pokoře a stále to ještě neumím. Někdy je to těžké. Přeji příjemný večer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *